dav

Wypróbujmy druty!

dav

Przyznam się, że pierwsza próba zdrutowania sznurka się nie powiodła. Próbowałam połączyć różne wzory na drutach i niestety – dywan się zwijał, wyszły jakieś pagórki i doliny. Możliwe, że zrobiłam to na zbyt małej powierzchni … sama nie wiem. Dlatego sprułam i zrobiłam od nowa – jednym wzorem, za to ulubionym – ryżem.

dav

Sznurek 5 mm z rdzeniem, 3 x 100m sznurka, druty w rozmiarze 9, ilość przepracowanych godzin – znów nie liczyłam :/ ale to dlatego, że jak robisz coś z pasji – to zupełnie nie liczysz czasu. Raczej łapiesz się na tym, że już tyle minęło odkąd zasiadłaś do pracy … jakoś tak szybko płynie ten czas. Ważnym elementem w pracy z tego typu materiałem jest łączenie sznurka – zszywamy końcówki nitką w kolorze zbliżonym do sznurka. Łączenia w zasadzie nie widać.

dav

Efekt przerósł moje oczekiwania – dywanik jest mega przyjemny w dotyku. Kiedy stajesz na nim bosą stopą, lekko się zapada. Jest na prawdę super. Co prawda na zdjęciu poniżej mam skarpetki … ale uwierzcie mi, nawet w takich grubaśnych skarpetach jest miło i przyjemnie postawić stopę na takim dywaniku.

dav

Spójrzcie jaki jest grubaśny 🙂

dav

Świetnie wkomponował się w swoje miejsce.

dav

Jeśli uważacie, że taki dywanik wkomponowałby się również do waszego pokoju, albo sypialni, a może do łazienki … zapraszam do składania zamówień. Kolory są przeróżne, żółte, różowe, niebieskie i zielone, pomarańczowe i czarne – pełna gama. Zainteresowanym wyślę info na maila. Ceny na taki dywanik podałam na stornie „sklep” .

Piszcie na adres edyta.crochet@gmail.com lub dzwońcie pod numer 698 670 307.

 

Miłego dnia

 

Edyta

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>